Dolnośląska Mapa Wsparcia Społecznego

Powiększ obraz

Szanowni Państwo,

zapraszamy na portal Dolnośląska Mapa Wsparcia Społecznego www.dmws.pl i prosimy Państwa o wsparcie w jego promocji wśród pracowników Państwa Urzędu oraz o zamieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej.

Dlaczego warto promować Dolnośląską Mapę Wsparcia Społecznego?

Na Dolnośląskiej Mapie Wsparcia Społecznego prezentujemy dostępne na Dolnym Śląsku bezpłatne lub przystępne cenowo usługi społeczne. Usługi te wspierają Mieszkańców Dolnego Śląska w najtrudniejszej sytuacji życiowej.

Celem Dolnośląskiej Mapy Wsparcia Społecznego jest by każdy Mieszkaniec Dolnego Śląska potrzebujący pomocy uzyskał jak najszybszą informację o usługach społecznych w miejscu swojego zamieszkania lub najbliższym otoczeniu. Dlatego na DMWS prezentujemy krótkie opisy FORM WSPARCIA (https://dmws.pl/) współgrające z interaktywną Mapą Dolnego Śląska prezentującą usługi społeczne w dolnośląskich gminach (https://dmws.pl/mapa/).

Chcemy, by Dolnośląska Mapa Wsparcia Społecznego była również wsparciem dla pracowników dolnośląskich instytucji samorządowych, pomocy społecznej, ochrony zdrowia i organizacji pozarządowych. Dzięki niej będą oni mogli przedstawić Mieszkańcom Gminy ofertę usług społecznych na terenie swojej gminy za pomocą formularza Zgłoś podmiot https://dmws.pl/zglos-podmiot/ 

Polecam Państwu Dolnośląską Mapę Wsparcia Społecznego. Warto zaczerpnąć z niej wiedzę i informację oraz włączyć się w jej tworzenie, by pomóc potrzebującym.

Kontakt w sprawie promocji i obsługi Dolnośląskiej Mapy Wsparcia Społecznego:

Monika Marchewka, tel. 883 90 89 09, m.marchewka@dops.wroc.pl
Lucyna Pachciarz, tel. 577 100 239, l.pachciarz@dops.wroc.pl

Załączniki

Plik Wielkość pliku
pdf Prezentacja DMWS 13 MB
doc Komunikat na stronę 74 KB
png Plakat DMWS - PION 2 MB
png Plakat DMWS - pion 456 KB
png Plakat DMWS - poziom 1 MB
png Baner przycisk 128 KB
png Baner przycisk 2 124 KB